David Patton, "Halofication (for old number 103)"

David Patton,
David Patton,
David Patton,
David Patton,
David Patton,
David Patton,

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

4 000-5 000 SEK

DAVID PATTON
USA, född 1971
"Halofication (for old number 103)"
Signerad och daterad a tergo David Z Patton, Berlin 1999. Blandteknik, 33 x 33 cm.

PROVENIENS
Galleri Mariann Ahnlund

UTSTÄLLD
Utställningen "Skugga och ljus", Stockholm Art Fair, 1999

517

2021-05-25