Clay Ketter, White spackle surfacing wih steel edg

Klubbat för:

17000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

CLAY KETTER
Född 1961
White spackle surfacing wih steel edges
Signerad och daterad Clay Ketter 94. Spackel på träpannå, 63 x 63 cm.

469

2021-05-25