Christo, Orange Store Front Project 1964 - 91

Klubbat för:

65000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

CHRISTO
USA 1935-2020
Orange Store Front Project 1964 - 91
Signerad Christo och numrerad 67/100. Collage och handkolorerad litografi på Arches papper. Pappersstorlek 70 x 78,7 cm.

PROVENIENS
Leif Holmer Gallery, Nässjö

513

2021-05-25