Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

5100 SEK

Utropspris

3 000-4 000 SEK

BORDSLAMPA, Sverige 1930-tal, metall med skärm och ben i grönlackerad metall, märkt under bottenplattan 0066/9900, höjd 27 cm, visst slitage

16

2021-05-25