Berndt Friberg, golvvas, Gustavsbergs studio 1945

Klubbat för:

38000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

BERNDT FRIBERG, golvvas, Gustavsbergs studio 1945, stengods, glaserad i senapsgula nyanser, stämpelmärkt och signerad Gustavsbergs studio Friberg O, höjd 41 cm, mindre slitage

286

2021-05-25