Barovier & Toso, tillskriven, takarmatur

Klubbat för:

32000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

BAROVIER & TOSO, tillskriven, takarmatur, Italien 1950-60-tal,, stomme i mässing och glas, åtta blomformade glaskupor, höjd 96, 120 x 120, smärre slitage

73

2021-05-25