Axel Kargel, Lador vid Löttorp

Klubbat för:

32000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

AXEL KARGEL
1896-1971
Lador vid Löttorp, Öland
Signerad i blyerts A. Kargel. Olja på duk fäst på pannå, 30 x 44 cm

376

2021-05-25