Ann Edholm, Bukarest - åtta delar

Klubbat för:

8000 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

ANN EDHOLM
född 1953
Bukarest - åtta delar
Åtta färglitografier, den åttonde delen signerad och daterad Ann Edholm -99, alla numrerade 9/10, vardera I. 25 x 20 cm och S. 30 x 23,5 cm.

PROVENIENS
Galleri Mariann Ahnlund

480

2021-05-25