Andreas Kock, Stalker II

Andreas Kock, Stalker II
Andreas Kock, Stalker II
Andreas Kock, Stalker II
Andreas Kock, Stalker II
Andreas Kock, Stalker II
Andreas Kock, Stalker II

Klubbat för:

71000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

ANDREAS KOCK
född 1973
Stalker IV
Signerad och numrerad på etikett Andreas Kock 5/15. C-print monterad på aluminium med passepartout och reflexfritt glas, 120 x 160 cm.

PROVENIENS
Inköpt av nuvarande ägare från fotografen

473

2021-05-25