Anders Krisár, Fog Father

Anders Krisár, Fog Father
Anders Krisár, Fog Father
Anders Krisár, Fog Father
Anders Krisár, Fog Father
Anders Krisár, Fog Father
Anders Krisár, Fog Father
Anders Krisár, Fog Father
Anders Krisár, Fog Father

Klubbat för:

19000 SEK

Utropspris

20 000-30 000 SEK

ANDERS KRISÁR
född 1973
Fog Father
Signerad och daterad a tergo FOG FATHER, KRISÁR, 2006, 4/6. C-print silikonmonterat på glas, 50 x 40 cm.
Utförd 2006 (printed 2011).

PROVENIENS
Galleri Thomas Wallner, Simrishamn

488

2021-05-25