Zak Kitnick, Untitled

Zak Kitnick, Untitled
Zak Kitnick, Untitled
Zak Kitnick, Untitled
Zak Kitnick, Untitled
Zak Kitnick, Untitled
Zak Kitnick, Untitled
Zak Kitnick, Untitled
Zak Kitnick, Untitled

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

5 000-7 000 SEK

ZAK KITNICK
USA, född 1984
Untitled
Signerad och daterad 2009, numrerad 2/5, c-print. 76 x 50,5 cm.

PROVENIENS:
Johan Berggren Gallery, Malmö

546

2020-11-24