Yrjö Edelmann, Komposition

Yrjö Edelmann, Komposition
Yrjö Edelmann, Komposition
Yrjö Edelmann, Komposition
Yrjö Edelmann, Komposition
Yrjö Edelmann, Komposition
Yrjö Edelmann, Komposition
Yrjö Edelmann, Komposition
Yrjö Edelmann, Komposition

Klubbat för:

36000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

YRJÖ EDELMANN
1941-2016
Komposition
Signerad och daterad Y. Edelmann 1993. Olja på duk, 59 x 59 cm.

431

2020-11-24