Uno Åhren, stolar, 6 st.,

Uno Åhren, stolar, 6 st.,
Uno Åhren, stolar, 6 st.,
Uno Åhren, stolar, 6 st.,
Uno Åhren, stolar, 6 st.,
Uno Åhren, stolar, 6 st.,
Uno Åhren, stolar, 6 st.,
Uno Åhren, stolar, 6 st.,
Uno Åhren, stolar, 6 st.,
Uno Åhren, stolar, 6 st.,
Uno Åhren, stolar, 6 st.,
Uno Åhren, stolar, 6 st.,
Uno Åhren, stolar, 6 st.,
Uno Åhren, stolar, 6 st.,
Uno Åhren, stolar, 6 st.,
Uno Åhren, stolar, 6 st.,
Uno Åhren, stolar, 6 st.,

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

18 000-20 000 SEK

UNO ÅHREN, stolar, 6 st., Gemla, 1930-tal, björk, höjd 80, sitthöjd 43 cm, mindre slitage

11

2020-11-24