Ulf Rollof, Skjutmålning

Ulf Rollof, Skjutmålning
Ulf Rollof, Skjutmålning
Ulf Rollof, Skjutmålning
Ulf Rollof, Skjutmålning

Klubbat för:

65000 SEK

Utropspris

75 000-80 000 SEK

ULF ROLLOF
född 1961
Skjutmålning
Signerad och daterad 2005 på baksidan. Floatglas och 9 mm revolverskott, 98 x 68,5 cm.

PROVENIENS
Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare

.

476

2020-11-24