Klubbat för:
13000 SEK
8 000-10 000 SEK
TABURETTER, 1 par, Sverige, Swedish Modern, 1940-tal, björk, klädda i grön sammet, höjd 43, 46 x 34 cm, smärre slitage, omklädda
63
2020-11-24