Taburetter, 1 par, Swedish Modern

Klubbat för:

13000 SEK

8 000-10 000 SEK

TABURETTER, 1 par, Sverige, Swedish Modern, 1940-tal, björk, klädda i grön sammet, höjd 43, 46 x 34 cm, smärre slitage, omklädda

63

2020-11-24