Nordiska Kompaniet, spegel, 1940/50-tal

Klubbat för:

16000 SEK

8 000-10 000 SEK

NORDISKA KOMPANIET, spegel, Swedish Modern, 1940/50-tala, ram av mässing, märkt på baksidan med ritningsnummer 9692 - 7707, 116 x 47 cm, slitage

84

2020-11-24