Spegel, Swedish Modern

Spegel, Swedish Modern
Spegel, Swedish Modern
Spegel, Swedish Modern
Spegel, Swedish Modern
Spegel, Swedish Modern
Spegel, Swedish Modern
Spegel, Swedish Modern
Spegel, Swedish Modern
Spegel, Swedish Modern
Spegel, Swedish Modern
Spegel, Swedish Modern
Spegel, Swedish Modern

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

4 000-5 000 SEK

SPEGEL, Swedish Modern, 1940-50-tal, ram av sjögräs, förgyllt listverk runt spegelglaset, 50 x 50 cm, mindre slitage

70

2020-11-24