Sonia Delaunay, Spoutnik

Sonia Delaunay, Spoutnik
Sonia Delaunay, Spoutnik
Sonia Delaunay, Spoutnik
Sonia Delaunay, Spoutnik
Sonia Delaunay, Spoutnik
Sonia Delaunay, Spoutnik
Sonia Delaunay, Spoutnik
Sonia Delaunay, Spoutnik
Sonia Delaunay, Spoutnik
Sonia Delaunay, Spoutnik

Klubbat för:

8000 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

SONIA DELAUNAY
Ukraina/Frankrike 1885-1979
Spoutnik
Färglitografi, signerad och numrerad i blyerts Sonia Delaunay 9/75.
I. 52 x 49 cm S. 65 x 50 cm
Colour lithograph, signed and numbered.

501

2020-11-24