Skrivbord, Sverige 1930-tal, Swedish Modern

Klubbat för:

34000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

SKRIVBORD, Swedish Modern, 1930-tal, björk, sargen med tre lådor, höjd 75, 226 x 90 cm, mindre slitage

46

2020-11-24