Sigurd Persson, ljuskrona, 1960-tal

Klubbat för:

46000 SEK

Utropspris

20 000-30 000 SEK

SIGURD PERSSON, ljuskrona, 1960-tal, mässsing. 18 ljuspipor, höjd 80, diameter 60 cm, smärre slitage

130

2020-11-24