Salvador Dalí, Venus à la giraffe

Klubbat för:

16000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

SALVADOR DALÍ
Spanien 1904-1989
Venus à la girafe
Signerad Dalí och numrerad 1218/1500. Gjutarstämpel Venturi Arte. Edition Euro Art. Höjd ca 57 cm.

534

2020-11-24