Richard Tinkler, Painting number fourteen

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

45 000-50 000 SEK

RICHARD TINKLER
USA, Född 1975
Painting number fourteen
Olja på duk, signerad och daterad 2016 på baksidan, 101 x 76,5 cm.

UTSTÄLLNINGAR
Mentors, CFHILL, Stockholm 2017

531

2020-11-24