Klubbat för:
8000 SEK
Schätzwert
12 000-15 000 SEK
Beschreibung
RAKEL CARLANDER, matta, rölakan, geometrisk dekor i ljusblått, blått, gult, grått, violett, svart och orange, signerad RC, 180 x 302 cm, smärre slitage
193
2020-11-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner