Ragnar Sandberg, Stilleben med frukter och vit kop

Klubbat för:

30000 SEK

Schätzwert

40 000-50 000 SEK

Beschreibung

RAGNAR SANDBERG
1902-1972
Stilleben med frukter och vit kopp
Signerad och daterad RS.45. Olja på duk, 25,5 x 50 cm.

PROVENIENS
Privat svensk samling

För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se

321

2020-11-24