Ragnar Sandberg, Fåglar i morgonljus

Klubbat för:

50000 SEK

Utropspris

70 000-90 000 SEK

RAGNAR SANDBERG
1902-1972
Fåglar i morgonljus
Signerad RS. Olja på pannå, 52 x 58 cm.

PROVENIENS: Birgit Broms och Helen Broms Sandberg

326

2020-11-24