Poul Henningsen, PH5, takarmatur, Louis Poulsen

Klubbat för:

42000 SEK

Utropspris

40 000-40 000 SEK

POUL HENNINGSEN, "PH5", taklampa, Louis Poulsen, Danmark 1960-tal, koppar, höjd 24, diameter 50 cm, repor, sladd saknas

134

2020-11-24