Otto Schultz, stolar 8 st., Boet, 1920-30-tal

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

OTTO SCHULTZ, stolar 8 st., Boet 1920-30-tal, bonad björk, klädda med tyg av tagel, brännstämplade Boet, höjd 84, sitthöjd 44 cm, smärre slitage och fläckar

49

2020-11-24