Oskar Johansson,askar med lock, 11 st.,

Klubbat för:

15000 SEK

Utropspris

4 000-5 000 SEK

OSKAR JOHANSSON, askar med lock, 11 st., Hästveda, 1950/60-tal, svarvade, höjd 23 - 37 cm, mindre nagg

150

2020-11-24