Orrefors, takarmaturer, 1 par

Orrefors, takarmaturer, 1 par
Orrefors, takarmaturer, 1 par
Orrefors, takarmaturer, 1 par
Orrefors, takarmaturer, 1 par
Orrefors, takarmaturer, 1 par
Orrefors, takarmaturer, 1 par
Orrefors, takarmaturer, 1 par
Orrefors, takarmaturer, 1 par
Orrefors, takarmaturer, 1 par
Orrefors, takarmaturer, 1 par

Klubbat för:

4400 SEK

Schätzwert

6 000-8 000 SEK

Beschreibung

ORREFORS, takarmaturer, 1 par, tillskrivna, 1950-tal, blästrat glas med dekor av vertikala ränder, mittstång i vitmetall, höjd 70 cm, smärre slitage

104

2020-11-24