Olivier Debré, Rouge de Touraine

Klubbat för:

120000 SEK

Utropspris

150 000-200 000 SEK

OLIVIER DEBRÉ
Frankrike 1920-1999
Rouge de Touraine
Signerad och daterad a tergo O. Debré 90. Olja på duk, 100 x 100 cm.

PROVENIENS
Renou & Poyet, Paris

528

2020-11-24