Nils Nilson, Flickor

Nils Nilson, Flickor
Nils Nilson, Flickor
Nils Nilson, Flickor
Nils Nilson, Flickor
Nils Nilson, Flickor
Nils Nilson, Flickor
Nils Nilson, Flickor
Nils Nilson, Flickor
Nils Nilson, Flickor
Nils Nilson, Flickor
Nils Nilson, Flickor
Nils Nilson, Flickor

Klubbat för:

30000 SEK

40 000-50 000 SEK

NILS NILSON
1901 - 1949
Flickor
Olja på duk, 100 x 80 cm. Monogramsignerad NN samt signerad och daterad a tergo Nils Nilson 1941.

340

2020-11-24