Nanna Ditzel, skrivbord, Kolds Savværk Danmark

Klubbat för:

18500 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

NANNA och JÖRGEN DITZEL, skrivbord, Kolds Savværk, Kerteminde, Danmark 1950-60-tal, modell 135, ek, sargen med sex lådor, brännstämplad, höjd 70, 160 x 70 cm, mindre slitage, två nycklar medföljer

109

2020-11-24