Marie-Louise Ekman, -

Marie-Louise Ekman, -
Marie-Louise Ekman, -
Marie-Louise Ekman, -
Marie-Louise Ekman, -
Marie-Louise Ekman, -
Marie-Louise Ekman, -
Marie-Louise Ekman, -
Marie-Louise Ekman, -
Marie-Louise Ekman, -
Marie-Louise Ekman, -
Marie-Louise Ekman, -
Marie-Louise Ekman, -
Marie-Louise Ekman, -
Marie-Louise Ekman, -
Marie-Louise Ekman, -
Marie-Louise Ekman, -
Marie-Louise Ekman, -
Marie-Louise Ekman, -

Klubbat för:

32000 SEK

8 000-10 000 SEK

MARIE-LOUISE EKMAN
Född 1944
Djungeln, 1976
Signerad och numrerad 60/100. Serigrafi på duk, 71 x 100 cm.

485

2020-11-24