Lublins, rumsavdelare/spaljé

Lublins, rumsavdelare/spaljé
Lublins, rumsavdelare/spaljé
Lublins, rumsavdelare/spaljé
Lublins, rumsavdelare/spaljé
Lublins, rumsavdelare/spaljé
Lublins, rumsavdelare/spaljé
Lublins, rumsavdelare/spaljé
Lublins, rumsavdelare/spaljé
Lublins, rumsavdelare/spaljé
Lublins, rumsavdelare/spaljé

Klubbat för:

13000 SEK

Utropspris

6 000-8 000 SEK

RUMSAVDELARE/SPALJÉ, möjligen tillverkad av Lublins, Sverige 1940-tal, furu genombruten form, höjd 180, längd 220 cm, slitage

20

2020-11-24