Lennart Jirlow, Trubaduren på kalaset

Klubbat för:

70000 SEK

Utropspris

80 000-100 000 SEK

LENNART JIRLOW
1936-2020
Trubaduren på kalaset
Signerad L. Jirlow. Olja på duk, 50 x 61 cm.

421

2020-11-24