Lars Lerin, Fiskebruksinteriör

Klubbat för:

65000 SEK

Utropspris

60 000-80 000 SEK

LARS LERIN
Född 1954
Fiskebruksinteriör Henningsvaer
Signerad och daterad Lars L 82. Tuschlavering, 65 x 89 cm.

463

2020-11-24