Karel Appel, Le Médecin

Karel Appel, Le Médecin
Karel Appel, Le Médecin
Karel Appel, Le Médecin
Karel Appel, Le Médecin
Karel Appel, Le Médecin
Karel Appel, Le Médecin
Karel Appel, Le Médecin
Karel Appel, Le Médecin
Karel Appel, Le Médecin
Karel Appel, Le Médecin
Karel Appel, Le Médecin
Karel Appel, Le Médecin

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

150 000-175 000 SEK

KAREL APPEL
1921-2006
Le Médecin
Signerad Appel. Olja på papper fäst på duk, 88 x 74,5 cm
Utförd 1986.

PROVENIENS
Galerie Trosa Kvarn, Trosa

517

2020-11-24