Jules Schyl, Kubistisk modell

Jules Schyl, Kubistisk modell
Jules Schyl, Kubistisk modell
Jules Schyl, Kubistisk modell
Jules Schyl, Kubistisk modell
Jules Schyl, Kubistisk modell
Jules Schyl, Kubistisk modell
Jules Schyl, Kubistisk modell
Jules Schyl, Kubistisk modell
Jules Schyl, Kubistisk modell
Jules Schyl, Kubistisk modell

Klubbat för:

44000 SEK

Utropspris

18 000-20 000 SEK

JULES SCHYL
1893-1977
Kubistisk modell
Signerad SCHYL. Olja på duk, 42 x 34 cm.

343

2020-11-24