Josef Frank stolar modell 970

Josef Frank stolar modell 970
Josef Frank stolar modell 970
Josef Frank stolar modell 970
Josef Frank stolar modell 970
Josef Frank stolar modell 970
Josef Frank stolar modell 970
Josef Frank stolar modell 970
Josef Frank stolar modell 970
Josef Frank stolar modell 970
Josef Frank stolar modell 970
Josef Frank stolar modell 970
Josef Frank stolar modell 970
Josef Frank stolar modell 970
Josef Frank stolar modell 970
Josef Frank stolar modell 970
Josef Frank stolar modell 970
Josef Frank stolar modell 970
Josef Frank stolar modell 970
Josef Frank stolar modell 970
Josef Frank stolar modell 970

Klubbat för:

42000 SEK

Utropspris

16 000-18 000 SEK

JOSEF FRANK, stolar, 8 st., Svenskt Tenn, modellnummer 970, sannolikt 1940-50-tal, mahogny, sitsarna klädd i skinn med pärlspikning, höjd 92, sitthöjd 45 cm, slitage, en med något avvikande skinnklädsel

27

2020-11-24