Joe Colombo, fåtölj, Kartell 1960-tal

Klubbat för:

12000 SEK

15 000-18 000 SEK

JOE COLOMBO, fåtölj, Kartell, Italien 1960-tal, formgiven 1964, modellnummer 4801, skiktlimmat böjträ lackerad i vitt, höjd 58, sitthöjd 32 cm, slitage

138

2020-11-24