Klubbat för:
12000 SEK
15 000-18 000 SEK
JOE COLOMBO, fåtölj, Kartell, Italien 1960-tal, formgiven 1964, modellnummer 4801, skiktlimmat böjträ lackerad i vitt, höjd 58, sitthöjd 32 cm, slitage
138
2020-11-24