Jean Arp, Masque-oiseau

Jean Arp, Masque-oiseau
Jean Arp, Masque-oiseau
Jean Arp, Masque-oiseau
Jean Arp, Masque-oiseau
Jean Arp, Masque-oiseau
Jean Arp, Masque-oiseau
Jean Arp, Masque-oiseau
Jean Arp, Masque-oiseau
Jean Arp, Masque-oiseau
Jean Arp, Masque-oiseau

Klubbat för:

4800 SEK

Utropspris

6 000-8 000 SEK

JEAN ARP
Tyskland/Frankrike 1887-1966
Masque-oiseau
Skulptur, mässing. Numrerad 215/300. Längd 23 cm.
Certifikat och originalställning medföljer.

PROVENIENS
Editions des Nouvelles Images, Lombreuil
Galerie Aspis, Helsingfors

513

2020-11-24