Helene Billgren, Bild från skogen

Klubbat för:

32000 SEK

Schätzwert

30 000-35 000 SEK

Beschreibung

HELENE BILLGREN
Född 1952
Bild från skogen
Signerad, betitlad och daterad på baksidan Helene Billgren 09. Akryl på pannå, 40 x 40 cm.

PROVENIENS
Angelika Knäpper Gallery, Stockholm
därefter i svensk privatsamling

För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se

479

2020-11-24