Gunnar Nylund, golvvas, Rörstrand

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000-18 000 SEK

GUNNAR NYLUND, golvvas, Rörstrand 1950-tal, stengods, glasyr i blått och brunt, signerad R Sweden GN AXT, höjd 54 cm

295

2020-11-24