Göran Malmvall, skåp, Svensk Fur

Klubbat för:

42000 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

GÖRAN MALMVALL, skåp, Svensk Fur, 1940-tal, furu, dörrarna med reliefdekor, invändigt med hyllplan, höjd 110, 120 x 40 cm, slitage

19

2020-11-24