Göran Malmvall, byrå Svensk Fur

Klubbat för:

34000 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

GÖRAN MALMVALL, byrå, Svensk Fur, 1940-tal, furu, tre lådor med reliefdekor, höjd 69, 85 x 39 cm, visst slitage

18

2020-11-24