17000 SEK
20 000-25 000 SEK
FLORENCE KNOLL, matbord, Knoll International, benställning av svartlackerat och förkromat stål, oval skiva fanerad med jakaranda, höjd 73, 195 x 120 cm, smärre slitage, skruvar under skivan saknas
137
2020-11-24
Har du ett liknande objekt Vi söker föremål till våra kommande auktioner