Florence Knoll, matbord, Knoll International

Klubbat för:

17000 SEK

Schätzwert

20 000-25 000 SEK

Beschreibung

FLORENCE KNOLL, matbord, Knoll International, benställning av svartlackerat och förkromat stål, oval skiva fanerad med jakaranda, höjd 73, 195 x 120 cm, smärre slitage, skruvar under skivan saknas

137

2020-11-24