Fåtöljer, 1 par, Firma Wilhelm Knoll, Malmö

Klubbat för:

55000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, Firma A.-B. Wilhelm Knoll, Malmö 1940-tal, armstöd och ben i alm, klädda i mörkblått sammet, märkta KNOLLS MODERNA FÅTÖLJER, höjd 95, sitthöjd 39 cm, klädseln med visst slitage

88

2020-11-24