Estrid Ericson, spegellampett, Svenskt tenn

Klubbat för:

28000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

ESTRID ERICSON, spegellampett, Svenskt Tenn, sannolikt 1950-tal, ram av tenn med flätat mönster, ljushållare för ett ljus, höjd 45, diameter 32 cm, obetydligt slitage

59

2020-11-24