Ernst Billgren, Grön Gåva

Ernst Billgren, Grön Gåva
Ernst Billgren, Grön Gåva
Ernst Billgren, Grön Gåva
Ernst Billgren, Grön Gåva
Ernst Billgren, Grön Gåva
Ernst Billgren, Grön Gåva
Ernst Billgren, Grön Gåva
Ernst Billgren, Grön Gåva
Ernst Billgren, Grön Gåva
Ernst Billgren, Grön Gåva
Ernst Billgren, Grön Gåva
Ernst Billgren, Grön Gåva
Ernst Billgren, Grön Gåva
Ernst Billgren, Grön Gåva

Klubbat för:

160000 SEK

Utropspris

100 000-120 000 SEK

ERNST BILLGREN
född 1957
Grön Gåva
Signerad EB. Olja på duk, 68 x 78 cm.

UTSTÄLLD
Ekerum Konsthall 2016

460

2020-11-24