Einar Jolin, Modell

Einar Jolin, Modell
Einar Jolin, Modell
Einar Jolin, Modell
Einar Jolin, Modell
Einar Jolin, Modell
Einar Jolin, Modell
Einar Jolin, Modell
Einar Jolin, Modell
Einar Jolin, Modell
Einar Jolin, Modell

Klubbat för:

44000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

EINAR JOLIN
1890-1976
Modell
Signerad JOLIN 1961. Olja på duk, 54 x 65 cm.

366

2020-11-24